< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Gerkes Popē atver veikaliņu

Sanda un Kristīnes Gerku ģimenē šodien ir svētki, jo Popē atvērts veikals, kurā tirgo pašu saimniecības produktus. Pārdevējas lomu uzņēmusies Kristīne, bet Sandis ir tas, kurš vāra sīrupus, gatavo čatniju, konfektes, sieru un sagataves zupām, kaltē sēnes un nātres… Mājražošanu pirms trim gadiem Sandis sāka ar sieru siešanu, arī tagad tas ir pieprasīts produkts, pamazām papildinot piedāvājuma klāstu ar jaunām lietām.
Dzīvesbiedri stāsta, ka viņiem visu laiku rodas jaunas idejas, un tā kādu dienu pirms diviem mēnešiem dzimusi doma atvērt Popes pagasta centrā veikalu. Viņi īrē privātmāju, kurā pavasarī iecerēts iekārtot nelielu kafejnīcu, tādējādi aicinot viesos gan Popiņus, gan pagasta viesus. Kristīne un Sandis viens otru atbalsta un uzmundrina, viņi nav raduši čīkstēt, bet visu laiku domā par attīstību.
Līdz šim Popes gardumus varēja iegādāties Ventspils tirgū un vairākos veikaliņos pilsētā, bet tagad tas iespējams arī Popē. Sandris neaizmirst piebilst, ka labs atspēriena punkts bijis arī Ventspils novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta veicināšanas projektu konkursā “Solis” saņemtais finansējums – tas likts lietā, lai izremontētu saimniecības telpas.