< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicinām iesūtīt fotogrāfijas par novada tūrisma objektiem

Ventspils novada pašvaldība izstrādā novada tūrisma ceļvedi – karti, un tā izgatavošanai nepieciešami labi foto. Ja novada iedzīvotajiem vai viesiem krājumos ir kāds skaists attēls ar novada tūrisma objektiem, piemēram, muižu, parku, baznīcu, dabas taku utt. un ir vēlme ar šiem foto mirkļiem dalīties, priecāsimies, ja atsūtīsiet bildes uz e-pastu [email protected].

Galvenais, lai foto autoram (un modeļiem, ja tādi ir redzami), nebūtu nekas pret, ja foto izmantosim publicēšanai. Uzrunājam gan tos, kas sevi sauc par profesionāļiem, gan amatierus, jo dažreiz pavisam nejaušs kadrs var būt zelta vērtībā. Neizmantojiet filtrus, bet parādiet vietu tādu, kāda tā ir savā dabiskajā skaistumā. Foto gaidīsim līdz 18. janvārim.