< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Popes pagasta svētki

Popes pagasta svētki

2022-08-11, 08.06

Vasara jau vidū un steidzīgiem soļiem tuvojas augusta otrā sestdiena, kad Pope svin sava pagasta svētkus. Šogad tas notiks 12. un 13. augustā.
Popes pagastsvētki nav iedomājami bez sporta aktivitātēm, ko organizē un nodrošina Popes sporta centrs Sandra Jankevičus vadībā.  Ģimenēm ar bērniem radošās darbnīcas, spēles un piepūšamās atrakcijas.

Šogad pagastsvētku organizēšanā iesaistījās NVO “Popes muiža” ar pasākumu “Popes dzimtu svētki”. Popes lepnums – fotoapvienība “Kursa”, kurā darbojas spēcīgi un varoši fotogrāfi, iemūžinot tagadni, pagātni un nākotnes vīzijas, vienā konkrētā mirklī, ir izveidojuši unikālu fotomirkļu vīziju mūsu pagasta vēsturē.
     Bilde ir mirklis, bet, ja to pavada unikāla mūzikas performance, tā jau ir pilnība… Tāpēc liels prieks par VKC kora “Kaiva”  atbalstu pasākuma veidošanā.
     Svētkos neiztikt bez humora devas. To šogad sagādājis mūsu amatierteātris “Pavasars” ar R. Missūnes komēdiju “Par vīriešiem un kaķiem…”.

      Vakara noslēgumā svētku koncerts, ko šogad sniegs A. Lasmanis un grupa “EXPRESS”.  Un zaļumballe  grupas “EXPRESS” izpildījumā.
Liels paldies visiem palīgiem, kas iesaistījās mūsu pagasta svētku organizēšanā.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika