< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi barikāžu dalībniekiem

Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi barikāžu dalībniekiem

2022-10-07, 08.15

No 2023. gada 1. janvāra Ventspils novadā piemēros nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus 1991. gada barikāžu dalībniekiem par  mājokli un tam piekritīgo zemi  50% apmērā, pamatojoties uz personas iesniegtu pieteikumu par atvieglojumu saņemšanu un pievienotu barikāžu dalībnieka apliecību.

Atvieglojumus piešķir, ja personas deklarētā dzīvesvieta uz taksācijas gada 1. janvāri ir nekustamā īpašuma objektā, par kuru tiek piešķirts atvieglojums un šis nekustamais īpašums netiek izmantots saimnieciskajā darbībā, netiek izīrēts vai iznomāts.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm