Popes kausu izcīna Dundaga

2022-11-08, 11.00

Popes sporta centrā pēc divu gadu pārtraukuma norisinājās Popes kausa izcīņa volejbolā vīriešiem. Turnīrā piedalījās piecas komandas – “Pope”, “Ance”, “Dundaga”, “Ventava” un “Tārgale”. “Fana Ventspils” apakšējo piespēļu konkursa uzvarētājs ir Mārcis Bartaševics.

1. vietu izcīnīja “Dundaga” (Aleksis Gorjunovs, Dāvis Alkšbirze, Klāvs Alkšbirze, Matiss Pētersons, Indars Asaris, Lauris Bērziņš).

2. vietā “Ventava” (Daniels Matīss Kraučs, Deniss Dzirnieks, Klāvs Bogdānovs, Dāvids Lerhs, Mārcis Bartaševics, Rainers Rajens Matisons).

3. vietā komanda “Pope” (Sandris Jankevičus, Endijs Skolmeistars, Andris Graudužis, Ojārs Grinbergs, Pēteris Circans, Aleksis Kovaļevskis),

4. vieta “Tārgale” (Dāvis Bože, Toms Tērvids, Andris Heidemanis, Ingus Mellers, Sandis Veļiczko, Andris Ignatovs),

bet 5. vietā “Ance” (Jānis Jāne, Kristiāns Tinte, Krists Tinte, Andis Veidenbaums, Gvido Jansons, Konstantīns Pampejevs, Valērijs Pampejevs).

Paldies sacensību atbalstītājiem: volejbola klubam “Pope”, “Fanam Ventspils”, Ventspils novada pašvaldībai un Popes pagasta pārvaldei.