< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

2023. gada vasarā veiktie būvdarbi/remontdarbi izglītības iestādēs

2023. gada vasarā veiktie būvdarbi/remontdarbi izglītības iestādēs

2023-09-06, 09.19

Šī gada vasarā Ventspils novada izglītības iestādēs veikti vairāki būvdarbi un remontdarbi, tostarp Ugāles vidusskolā veikta skolas aktu zāles pārbūve un jumta seguma maiņa (izmaksas ar PVN 21% – 392537,54 eiro), Vārves PII “Zīļuks” pabeigta telpu atjaunošana ēkā “Rozītes”, izveidojot PII ģērbtuvi un atdalot tehnisko telpu, kurā izvietoti apkures katli, no saimnieciskām vajadzībām izmantojamās telpas (izmaksas ar PVN 21% – 47872,17 eiro), Zūru pamatskolā veikts datorklases remonts (izmaksas ar PVN 21% – 23290,99 eiro), savukārt Popes pamatskolā – tualetes grīdas remonts (par remontdarbu atbildīgs Popes pagasta pārvaldes vadītājs M. Libkovskis).

Užavas pamatskolā pabeigts pirmsskolas grupiņas gaiteņa remonts, kā arī pabeigti darbi pie skolas laukumiņa un kāpņu izbūves (kopējās izmaksas ar PVN 21% – 12486,64 eiro), tāpat ir pabeigts Tārgales pamatskolas koridoru remonts 2. un 3. stāvā (izmaksas ar PVN 21% –  66747,19 eiro).

Turpinās Ugāles PII “Lācītis” iekštelpu remonts (nodarbību klases remonts un sanitārtehniskās telpas remonts, darbus plānots pabeigt līdz 18. septembrim, izmaksas ar PVN 21% – 24193,32 eiro) un Ugāles PII “Lācītis” avārijas stāvoklī esošās fasādes remonts bērnudārza korpusam un mūzikas skolas korpusam, plānots to pabeigt līdz septembra beigām, ja laikapstākļi būs atbilstoši darbu veikšanai, izmaksas ar PVN 21% – 11257,62 eiro).

Foto: Zūru pamatskolas, Aleksandra Doroguša un Tārgales pamatskolas arhīvs

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm