< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ancē notiks Ventspils novada vokālo ansambļu skate

Ancē notiks Ventspils novada vokālo ansambļu skate

2024-04-09, 13.19

13. aprīlī plkst. 13.00 Ances kultūras namā sāksies Ventspils novada vokālo ansambļu skate, kurā piedalīsies astoņi kolektīvi. Skati organizē Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļa. Kā norāda tās vadītājs Juris Jope, ansambļu skates ir nozīmīgas, lai veicinātu katra vokālā ansambļa māksliniecisko un profesionālās meistarības izaugsmi, īpaši sekmējot izpildījumu a cappella manierē, kas ir būtiksa Dziesmu un Deju svētku tradīcijas ilgtspējas sastāvdaļa, turklāt šī ir lieliska iespēja satikties visiem Ventspils novada ansambļu dalībniekiem.

Vokālie ansambļi izpildīs divas dziesmas – vienu brīvas izvēles, otru a capella. Kolektīvu izpildījumu vērtēs aktrise Zane Jančevska, Ventspils Mūzikas bibliotēkas vadītāja Inga Aulmane un Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītājs Juris Jope.

Skatē piedalīsies Puzes vokālais ansamblis “Pa īstam” (vadītāja Lienīte Čače), Tārgales sieviešu vokālais ansamblis “Ziedu laiks” (vadītāja Margita Kronberga), Užavas sieviešu vokālais ansamblis “Saiva” (vadītājs Pēteris Landmanis), Puzes sieviešu vokālais ansamblis “Mežaroze” (vadītāja Lienīte Čače), Ziru jauktais vokālais ansamblis “Ar Tevi” (vadītāja Baiba Grīniņa), Popes sieviešu vokālais ansamblis “Pogo” (vadītāja Madara Ivane), Piltenes sieviešu vokālais ansamblis “Rūta” (vadītāja Nelda Matisova), savukārt Vārves pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Tev līdzās” (vadītāja Katrīna Anete Bindere-Čodere) skatē piedalīsies attālināti – video formātā.

Vokālo ansambļu skati ikviens var apmeklēt bez maksas. Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm