< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Turpinās pieteikšanās “Mājas kafejnīcu dienām 2024” Ventspils novadā

Turpinās pieteikšanās “Mājas kafejnīcu dienām 2024” Ventspils novadā

2024-04-10, 14.15

Līdz 14. aprīlim ikvienam interesentam, kurš aizraujas ar gatavošanu, kuram patīk uzņemt viesus un kurš vēlas uz vienu dienu savā sētā, uzņēmumā, saimniecībā, tūrisma objektā vai iestādē atvērt mājas kafejnīcu, ir iespēja pieteikties “Mājas kafejnīcu dienām 2024” Ventspils novadā, kas šogad norisināsies vasarā divas nedēļas nogales pēc kārtas: 17.–18. augustā – “Smeķīgs diens Ventspils novadā” un 24.–25. augustā – “Smeķīg dien noslēgums”.

Pieteikumus var iesniegt līdz 14. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu:

  • 17.–18. augustā pasākums “Smeķīgs diens Ventspils novadā” notiks Jūrkalnē, Užavā, Zirās, Vārvē, Piltenē un Tārgalē (Tārgales pagastā A10 autoceļš Rīga—Ventspils dienvidu virziens – iekšzemes pusē).

“Smeķīgs diens Ventspils novadā” (17.–18. augusts) pieteikuma anketa

  • 24.–25. augustā pasākums “Smeķīg dien noslēgums” norisināsies Ugālē, Usmā, Zlēkās, Puzē, Popē, Ancē un Tārgalē (Tārgales pagastā A10 autoceļš Rīga—Ventspils ziemeļu virziens – piekrastes ciemi).

“Smeķīg dien noslēgums” (24.–25. augusts) pieteikuma anketa

Latvijā jau ceturto reizi notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētais pasākums “Mājas kafejnīcu dienas 2024”, kurā lauku saimniecības, uzņēmēji un vietējie iedzīvotāji, kuri ikdienā parasti nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, atvērs savas durvis viesiem, pārtopot par mājas kafejnīcām, un cienās ar savas ģimenes vai novada īpašajiem mājās gatavotajiem ēdieniem.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Ventspils novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciālisti Daci Kolāti (tālr. 29742098; e-pasts: [email protected]).

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm